szyldy reklamowe

Jakie szyldy reklamowe przyciągną oko

W jaki sposób zachęcić klientów, aby weszli właśnie do naszego sklepu, podczas gdy na tej samej ulicy istnieje jeszcze kilka obiektów, które sprzedają ten sam asortyment co my? Z pewnością nie będzie to proste, jednak odpowiednia reklama zrobi swoje. Aby nasz sklep był jak najlepiej widoczny na tle innych, powinniśmy zadbać o atrakcyjny szyld reklamowy, który powiesimy nad drzwiami.

Dostępne kasetony reklamowe

szyldy reklamowe Szyldy są oczywiście jednym z najpopularniejszych rodzajów reklamy, ale piękna grafika z pewnością przyciągnie oko niejednego przechodnia. Agencje reklamowe, które mają w swojej ofercie wykonywanie szyldów reklamowych, oferują nie tylko klasyczne reklamowe kasetony z dibondu czy takie na profilach aluminiowych, ale także inne rodzaje szyldów. Warto zobaczyć, co każdy z rodzajów szyldów ma do zaoferowania, aby wybrać ten najlepszy. Jeśli chodzi o kasetony standardowe, do ich produkcji wykorzystuje się profile aluminiowe o konkretnej grubości – najczęściej jest to 6, 10, 14 lub 18 cm. Do nich domontowuje się płytę z pleksiglasu, na którą nadrukowana, za pomocą technologii UV, została zamówiona przez klienta grafika. Zaletą pleksi jest rozpraszanie światła, dlatego jest to najlepszy wybór na szyld znajdujący się na zewnątrz. Grafika może znajdować się z jednej strony lub z obu.

szyldy reklamowe Takie szyldy reklamowe produkowane w Poznaniu mogą być też oświetlane – w kasetonach montuje się specjalne moduły LED, dzięki którym grafika na szyldzie widoczna jest zawsze, niezależnie od pory dnia czy nocy. To z pewnością wpłynie na liczbę nowych potencjalnych klientów. Obok standardowych kasetonów prostokątnych, możemy też zamówić kasetony okrągłe – ten nietypowy kształt na pewno przyciągnie oko osoby przechodzącej w pobliżu. Sama grafika może byś zaś płaska lub wypukła, w zależności od naszych oczekiwań. Tak wiele możliwości, a to dopiero standardowe kasetony na profilach. Bardziej elegancką wersję kasetonów stanowią te z dibondu. Możliwość obróbki tego materiału sprawia, że można go zaginać – dzięki czemu szyld ma kształt prostopadłościanu. Z tyłu zaś umieszcza się płytę pvc – można bowiem na niej zamontować okablowanie i oświetlenie LED. Dzięki temu taki kaseton jest podświetlany od środka.

Daje to naprawdę niesamowite efekty. Dzięki wspomnianej możliwości obróbki dibondu, można wyciąć w nim dowolne kształty – i tylko one będą podświetlane. Taki szyld prezentuje się naprawdę pięknie, może być stosowany zarówno przed budynkami, jak i wewnątrz ich – na przykład w galerii handlowej. Jeśli zależy nam więc na dobrej reklamie – postawmy na któryś z omawianych kasetonów.